Tel.: 596 910 931

Zikom



úvod  >  o nás

O nás

Již od roku 1995 firma ZIKOM nabízí své služby v oblasti komplexních velkoobchodních dodávek vzduchotechniky, klimatizace a vzduchotechnického příslušenství pro montážní nebo obchodní firmy. Mezi dodavatelské partnery patří významné světové nebo tuzemské společnosti dovážející, případně vyrábějící kvalitní vzduchotechniku. Ucelený sortiment zboží na sebe navazuje od malých interiérových ventilátorů až po náročné vzduchotechnické celky pro průmyslové potřeby. Do nabídky jsou zahrnuty i ventilátory nadstandardních výkonů a specifických parametrů.

  Naším krédem v duchu obchodní strategie „Změníme Vám klima“ je nabízet kvalitní zboží a poskytovat naším zákazníkům služby na vysoké úrovni. Dodávky zboží se realizují z firemního skladu nebo objednávkou v krátké dodací lhůtě. Na zboží je poskytována záruční doba v délce až tří let, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Služby


Předprodejní servis

  1. Zákazníkům nabízíme technickou projekční podporu zajištěnou odborným projektantem.
  2. V případě zájmu zákazníka nabízíme zpracování alternativní nabídky, umožňující optimální řešení s použitím různých vzduchotechnických a klimatizačních komponentů.

Technické a propagační podklady

  1. Projektantům a montážním firmám zasíláme potřebnou technickou a projekční dokumentaci k dodávaným výrobkům.
  2. Na požádání zasíláme propagační materiály pro reklamní podporu prodeje zboží.

Zprovoznění vzduchotechnické, klimatizační a tepelné techniky

  1. Provádíme výrobcem požadované zprovoznění při uvedení zařízení do provozu – námi dodávaných výrobků, vzduchotechnických, klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel.
  2. Zajišťujeme dodávky a montáže vzduchotechnických celků, pro větrání a chlazení objektů, provozů a průmyslových hal.
  3. Provádíme návazné napojení solární techniky na teplovzdušné větrací a vytápěcí systémy, nebo UT a TUV pro nízkoenergetické a energeticky pasívní rodinné domy.

Tuto webovou prezentaci vytvořila firma a-net © Copyright a-net.cz 2015